TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ GENEL MERKEZİ VE TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ İSTANBUL ŞUBELERİ  AVCILAR FİRUZKÖY SOSYAL TESİSLERİNDE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİLER !
  • Tarih: 11 Ekim 2021
  • Yazar:

TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ GENEL MERKEZİ VE TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ İSTANBUL ŞUBELERİ AVCILAR FİRUZKÖY SOSYAL TESİSLERİNDE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİLER !

Türkiye Sakatlar Derneği genel merkezi ve Türkiye Sakatlar Derneği İstanbul şubeleri Avcılar firuzköy sosyal tesislerinde kahvaltıda biraraya geldiler. 3 Aralık proğramını ve yapılacak çalışmaları konuşarak yol haritasını çizdiler.

Toplantıya katılım oldukça yoğundu Tsd Ataşehir, Gaziosmanpaşa, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Avcılar, Bakırköy, Marmara İstanbul şubeleri ve yöneticileri katılım sağladılar. TSD Genel merkez Genel başkanı Şükrü BOYRAZ konuşmasında ortak akıl olarak karar almanın gelecek planlamasının en doğru yolu olduğunu vurgulayarak konuşmalarına devam etti. Genel Sekreter Yılmaz DEMİREL Şube Başkanlarına söz vererek önerileri iletmelerini her zaman fikirlerin belirtilmesinin çizilecek yola katkının önemine değindi.Devamda Milli Okçu Burcu DAĞ, Kahraman Eroğlu, Necla Toker, Figen ÖNCEL, Seçil Yegek konuşmalarını tamamladı. Programın sonunda hatıra fotoğrafı çekildi ve herkes memnuniyetlerini belirtip teşekkür ettiler.

Etiketler:

,