ESKİ BAŞKAN ÇAĞLAYAN’DAN  TSD ORHANGAZİ ŞUBE ZİYARETİ !
  • Tarih: 28 Ekim 2021
  • Yazar:

ESKİ BAŞKAN ÇAĞLAYAN’DAN TSD ORHANGAZİ ŞUBE ZİYARETİ !

2014 /2019 yılları arasında Orhangazi Belediye Başkanlığı yapan Neşet  ÇAĞLAYAN  sakatlar derneği başkanı Emrullah AKÇAY’ı ziyaret ederek dernek ve belediye engelliler Koordinasyon merkezinin yapmış olduğu çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Başkan ÇAĞLAYAN; ‘ilçemizdeki engellilerin her sorunuyla yakından ilgilenen ve çözümü konusunda her kapıyı rahatlıkla açan toplumun her kesimiyle barışık, kendisini engelli kader arkadaşlarının sorunlarının çözümüne adayan  dernek başkanı kardeşim Emrullah AKÇAY’la 5 yıl boyunca birlikte güzel hizmetler yaptık şimdide aynı hizmetlerin yapılıyor olmasını görmekten mutluluk duyuyorum, dernek başkanı kardeşim Emrullah AKÇAY’a ve Belediye başkanı Bekir AYDIN’a  teşekkür ediyorum.’ dedi.

Başkan ÇAĞLAYAN;  ‘engellilere yapılan hizmetler yönünden ilçemizin bir çok il ve ilçe belediyelerine örnek olduğunu , engelli bilincinin oluştuğunu, toplumun  engelliler bakış açısının çok olumlu yönde değiştiğini dile getirerek  üstün gayretlerinden ve emeklerinden dolayı Emrullah AKÇAY kardeşimi tebrik ediyorum.’ İfadelerini kullandı.

Eski Başkan ÇAĞLAYAN’ın  kendilerini ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren dernek Başkanı Emrullah AKÇAY: ‘2005 yılında kurulan Belediye Engelliler Koordinasyon Merkezimiz ve sakatlar derneğimiz aracılığıyla ilçemizde yaşayan engelli dostlarımıza yönelik güzel hizmetler yapıyoruz

engelli dostlarımızın ihtiyacı olan her türlü medikal malzemeyi hayırsever vatandaşlarımızın ve belediyemizin desteğiyle karşılıyor, her türlü sosyal hakları konusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz. Bu süreçte birlikte çalıştığım ve sonsuz destek gördüğüm  Belediye Başkanlarımız sn.Yusuf Korkusuz, sn. Neşet Çağlayan sn. İsmail Tartar ve şimdiki başkanımız sn. Bekir Aydın’a engelli dostları adına teşekkür ediyorum. Orhangazi Belediyesi her zaman engelli dostu, görev yapan başkanlarımız da engelli dostu Belediye Başkanı olmuştur.’ Diyerek teşekkürlerini iletti.

Etiketler:

,